• Obniżka
 • Out-of-Stock
VITRUM D3 FORTE - 120 kaps
 • VITRUM D3 FORTE - 120 kaps

VITRUM D3 forte - 120 kaps

Ocena 

VITRUM D3 forte- pomaga w prawidłowym wchłanianiu witaminy D, wapnia i fosforu

9,99 £
7,99 £ Zniżka 20%
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

VITRUM D3  forte- 120 kaps

Vitrum D3 fortewskazania:

Vitrum D3 jest przeznaczone do uzupełniania diety w witaminę D. Osobami, które szczególnie wymagają dodatkowej suplementacji diety witaminy D są:

 • osoby, które prowadzą siedzący tryb życia i rzadko przebywają na słońcu,
 • mieszkający na terenach o niewielkim rocznym nasłonecznieniu (m.in. Polska), co wynika z położenia geograficznego
 • osoby regularnie stosujące kremy z filtrami przeciwsłonecznymi
 • osoby powyżej 65 roku życia

Vitrum D3 fortewłaściwości:

Vitrum D3 zawiera witaminę D, który odgrywa bardzo ważną funkcję w zachowaniu prawidłowego stanu zdrowia i bierze udział w wielu procesach życiowych. Przede wszystkim, witamina D wywiera wpływ na gospodarkę wapniowo-fosforanową i metabolizm tkanki kostnej. Ponadto:

 • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
 • Wpływa na utrzymanie zdrowych kości i zębów.
 • Pomaga we właściwym wchłanianiu wapnia i fosforu, jest niezbędna do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu mięśni, ponieważ w mięśniach znajduje się receptor witaminy D, który odpowiada za siłę mięśni i ich masę. Ponadto witamina D odgrywa ważną rolę w skurczach mięśni.
 • Bierze udział w procesie podziału komórek.
 • Pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni.

Witamina D3 zawarta w preparatach VITRUM D3 jest zawieszona w optymalnym nośniku, którym jest olej z krokosza barwierskiego i zamknięta w miękkiej, łatwej do połknięcia kapsułce. Dzięki temu jest ona gotowa do wchłonięcia i może być przyjmowana niezależnie od posiłku.

Zalecane dzienne spożycie:

Dorośli, kobiety planujące ciążę, w ciąży i karmiące piersią, dzieci od 6 roku życia, młodzież oraz osoby po 60 roku życia: 1 kapsułka dziennie, niezależnie od posiłków.

Ważne informacje:
Preparatu nie należy stosować w przypadku alergii lub nietolerancji któregokolwiek ze składników produktu. Vitrum D3 Forte należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępnym dla dzieci.Nie należy przekraczać zalecanej porcji preparatu do spożycia w ciągu dnia.Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

VITRUM D3 forte - 120 kaps

VITRUM D3 forte - 120 kaps

VITRUM D3 forte- pomaga w prawidłowym wchłanianiu witaminy D, wapnia i fosforu

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku