HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI Preparat do krioterapii - 50 ml
  • HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI Preparat do krioterapii - 50 ml

HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI Preparat do krioterapii - 50 ml

Ocena 

HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI Preparat do krioterapii 

17,50 £
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI Preparat do krioterapii - 50 ml

HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI wskazania

Help4Skin brodawki i kurzajki jest wskazany do stosowania u dorosłych i dzieci powyzej 4 roku życia.
Wyrób wystarcza na 12 aplikacji.

HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI wlasciwosci

Krioterapia opatentowaną metodą VERRUKILL® to bezpieczny, skuteczny i praktyczny sposób rozwiązania problemu brodawek i kurzajek w warunkach domowych.

Polega na całkowitym wymrożeniu zmian w bardzo krótkim czasie, co uruchamia naturalny proces ich usuwania. Zamrożona brodawka powinna stopniowo zanikać lub odpaść po około 10 dniach, odsłaniając nowy, zdrowy naskórek. Jednorazowy zabieg wystarcza zazwyczaj do usunięcia problemu, z wyjątkiem przypadków szczególnie opornych brodawek lub kurzajek. W takich wypadkach konieczne będzie powtórzenie zabiegu po upływie dwóch tygodni.

VERRUKILL® to zabieg polegający na wymrażaniu, który działa natychmiast, powodując zmrożenie obszaru od brodawki do korzenia w kilka sekund. Obszar skóry, który zetknie się z zamrożoną pianką, staje się biały. Może wówczas wystąpić niewielkie uczucie pieczenia i ból. Jest to całkowicie normalne. Po zabiegu przy korzeniu brodawki pojawi się mały, niewidoczny pęcherzyk, który ułatwi jej odpadnięcie. W większości przypadków 10-14 dni po zabiegu brodawka odrywa się i znika, umożliwiając wzrost zdrowej skóry.


HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI sposob uzycia

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się ze wskazaniami opisanymi w ulotce informacyjnej.

1) Załóż końcówkę piankową na specjalnie zaprojektowany aplikator w górnej części pojemnika. Piankę należy wprowadzić w taki sposób, aby połowa znajdowała się wewnątrz dyszy aplikatora, a połowa znajdowała się na zewnątrz, aby ułatwić aplikację w leczonym obszarze.
2) Przytrzymaj puszkę pionowo i załóż bezpieczną zatyczkę na dozownik.
3) ABY AKTYWOWAĆ URZĄDZENIE, PUSZKĘ NALEŻY ODWRÓCIĆ DO GÓRY DNEM
Odwróć urządzenie (tj. pojemnik z założoną zatyczką i pianką) do góry dnem, opierając zatyczkę uruchamiającą na stole. Jedną ręką mocno przytrzymaj zatyczkę uruchamiającą, a drugą naciskaj ją przez 1 sekundę. Po naciśnięciu dyszy słyszalne będzie syczenie: pianka zostaje nasączona zimnym płynem i urządzenie jest gotowe do usunięcia brodawki lub kurzajki.
Jeśli nacisk będzie stosowany zbyt długo, może dojść do nagromadzenia płynu na dnie zatyczki. Jest to zjawisko normalne, a płyn szybko wyparuje. Pozostaw zatyczkę na miejscu do momentu, kiedy płyn wyparuje, lub usuń go.
4) Jedną ręką przytrzymaj zatyczkę uruchamiającą na stole, a drugą usuń pojemnik. Zwróć uwagę, aby nie odwrócić zatyczki.
5) Trzymając pojemnik w dłoni, delikatnie dotknij końcówką pianki do środkowej części brodawki lub kurzajki.
WAŻNE: należy wywierać delikatny, ale stały nacisk, upewniając się, że pianka styka się brodawką lub kurzajką przez cały czas trwania zabiegu, jak opisano w ulotce informacyjnej.
6) Aby przechowywać produkt w bezpieczny i higieniczny sposób, bez ryzyka zamrożenia w razie przypadkowego uruchomienia, należy potwierdzić, że nie ma więcej płynu w zatyczce i nałożyć ją na pojemnik. Należy upewnić się, że pionowa strzałka na zatyczce z oznaczeniem OFF jest wyrównana z trójkątnym wskaźnikiem na plastikowej podstawie dozownika pojemnika, a następnie delikatnie wcisnąć zatyczkę w celu zamknięcia.

Ważne informacje:
Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 4 lat.
Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u pacjentów z cukrzycą lub zaburzeniami krążenia.
W razie zaburzeń krążenia przed wykonaniem zabiegu należy poradzić się lekarza.
Nie stosować w okresie ciąży lub karmienia piersią.
Nie stosować na podrażnionej lub zakażonej skórze. W razie wątpliwości dotyczących leczonej części ciała przed wykonaniem zabiegu należy poradzić się lekarza.
Nigdy nie stosować produktu na skórze z ciemnymi przebarwieniami, znamionami barwnikowymi, znamionami wrodzonymi lub nietypowymi, owłosionymi naroślami podobnymi do brodawek lub kurzajek.
Nie stosować wyrobu w szczególnie wrażliwych obszarach skóry (twarz, podbródek, pacha, sutek, odbyt, narządy rozrodcze, usta, nos, wargi, uszy i okolice oczu).
Nie stosować w skojarzeniu z innymi preparatami przeznaczonymi do usuwania brodawek.

Skład

dimetyloeter i płynny propan

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
2 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI Preparat do krioterapii - 50 ml

HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI Preparat do krioterapii - 50 ml

HELP4SKIN BRODAWKI I KURZAJKI Preparat do krioterapii 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Krwawnik ziele 50g

Recenzje: 0

Krwawnik  pobudza krążenie krwi, pomaga leczyć choroby  krążenia, takie jak migreny, hemoroidy, owrzodzenia i zapalenia żylaków.

Cena 1,75 £
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku