FARINGOSEPT 10 mg - 20 tabl
  • FARINGOSEPT 10 mg - 20 tabl

FARINGOSEPT 10 mg - 20 tabl

Ocena 

FARINGOSEPT 10 mg - w procesie leczenia ostrych zakażeń jamy ustnej i gardła

5,99 £
Brutto
Ilość

Opis

FARINGOSEPT 10 mg - 20 tabl

FARINGOSEPT wskazania

Faringosept 10 mg to lek wskazany do stosowania w procesie leczenia ostrych zakażeń jamy ustnej i gardła: zapalenie migdałków, zapalenie dziąseł, zapalenie jamy ustnej, a także po operacji usunięcia migdałków oraz po ekstrakcji zębów.

FARINGOSEPT właściwości: 

Faringosept to lek na zapalenie i ból gardła w postaci tabletek do ssania o smaku kakaowo-czekoladowym, którego substancję czynną stanowi ambazon.

Faringosept leczy infekcję poprzez zatrzymanie rozwoju bakterii patogennych, tym samym hamuje rozwój choroby i przyspiesza gojenia podrażnionego gardła.

Lek działa bakteriostatycznie (hamuje rozwój bakterii) na paciorkowce i pneumokoki będące często przyczyną zakażenia jamy ustnej i gardła oraz gronkowce.

FARINGOSEPT sposób użycia: 

Ssać powoli 3 do 5 tabletek na dobę przez 3 do 4 dni. Tabletek nie należy połykać, ale pozwolić, aby powoli rozpuściły się w jamie ustnej. Przyjmować po jedzeniu w odstępie 15-30 minut, nie jeść i nie pić przez 2-3 godziny po zażyciu produktu leczniczego.

Przeciwwskazania: 
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na ambazon lub na którąkolwiek substancję pomocniczą oraz w przypadku nietolerancji cukrów, takich jak sacharoza i laktoza, przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
15 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

FARINGOSEPT 10 mg - 20 tabl

FARINGOSEPT 10 mg - 20 tabl

FARINGOSEPT 10 mg - w procesie leczenia ostrych zakażeń jamy ustnej i gardła

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku