D-Vitum K2 MK-7 Forte Max 4000 j.m. Witaminy D i K  - 60 kaps
  • D-Vitum K2 MK-7 Forte Max 4000 j.m. Witaminy D i K  - 60 kaps

D-Vitum Forte Max 4000 j.m. - 150 kaps

Ocena 

D-Vitum  Forte Max 4000 j.m. 

13,79 £
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

D-Vitum  Forte Max 4000 j.m. - 150 kaps

D-Vitum  Forte Max wskazania

D-Vitum Forte Max 4000 j.m. to suplement opracowany dla zdrowych osób dorosłych powyżej 75. roku życia, w celu uzupełnienia diety w witaminę D3 oraz kwasy tłuszczowe omega-3.

D-Vitum Forte Max właściwości:

Witamina D bierze udział w wielu procesach zachodzących w organizmie. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego. Pomaga również w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Organizm produkuje witaminę D na drodze syntezy skórnej pod wpływem promieniowania UV. Jednak stosowanie kremów z filtrami UV, bardzo mała ekspozycja na słońce oraz niska dostępność promieni słonecznych w naszej szerokości geograficznej w okresie od jesieni do wiosny ogranicza możliwość produkowania witaminy D w komórkach. Dlatego ważne jest dostarczanie odpowiednich jej ilości wraz z dietą.

Produkt D-Vitum Forte Max 4000 j.m zawiera olej lniany o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, do których należy kwas alfa-linolenowy (ALA). Kwas alfa-linolenowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 g ALA dziennie.

D-Vitum Forte Max dzienne spożycie:

Zdrowe osoby dorosłe powyżej 75 roku życia – 1 kapsułka dziennie po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. 

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

D-Vitum  Forte Max 4000 j.m. - 150 kaps

D-Vitum Forte Max 4000 j.m. - 150 kaps

D-Vitum  Forte Max 4000 j.m. 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku