Ibuprom max 400 mg x 48 tabl drażowanych
  • Ibuprom max 400 mg x 48 tabl drażowanych

Ibuprom RRmax 400 mg x 48 tabl drażowanych

Ocena 

Ibuprom max to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

13,50 £
Brutto
Ilość

Opis

Ibuprom RRmax 400 mg x 48 tabl drażowanych

Ibuprom RRmax działanie i wskazania:

Lek przeciwbólowy Ibuprom RR Max przeznaczony jest do stosowania przy bólach różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu, takich jak: bóle głowy, migrena, bóle zębów, bóle mięśniowo-stawowe, bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie, gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy. Adresowany wyłącznie dla osób powyżej 12. roku życia.

Ibuprom RR Max to tabletki o ultra cienkiej powłoczce i nowoczesnym rdzeniu, które pozwalają na rekordowo szybkie uwolnienie substancji czynnej w żołądku, tak by jak najszybciej aktywować tabletkę. Zawiera maksymalną dawkę substancji czynnej dostępną bez recepty.

Ibuprofen to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), pochodna kwasu propionowego o właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych. Tabletki Ibuprom RR są mniejsze, dzięki czemu łatwiej się je połyka. Wolne od cukru i laktozy.

Ibuprom RRmax stosowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka doustnie co 4-6 godzin. Maksymalna dawka dobowa to 3 tabletki. Nie wolno stosować leku przez okres ponad 3 dni bez konsultacji z lekarzem i w przypadku osób starszych dawkowanie nie wymaga modyfikacji.

Ważne informacje:
Ibupromu RR Max nie należy stosować u pacjentów:

- z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego;

- u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej;

- z czynną lub w wywiadzie chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem, również tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ;

- ze skazą krwotoczną; - z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca (klasa IV wg NYHA);

- w III trymestrze ciąży; - przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych).

Lek należy przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku tekturowym i opakowaniu bezpośrednim - blister (miesiąc/rok).

Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
9 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ibuprom RRmax 400 mg x 48 tabl drażowanych

Ibuprom RRmax 400 mg x 48 tabl drażowanych

Ibuprom max to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku