• Out-of-Stock
Aliness Węgiel aktywny z kokosa - 100 kaps
  • Aliness Węgiel aktywny z kokosa - 100 kaps

Aliness Węgiel aktywny z kokosa - 100 kaps

Ocena 

Aliness Węgiel aktywny z kokosa - wspiera detoksykacje organizmu

10,99 £
Brutto
Ilość
Out-of-Stock

Opis

Aliness Węgiel aktywny z kokosa - 100 kaps

Aliness Węgiel aktywny wskazania:

Aliness Węgiel aktywny z kokosa to suplement diety wskazany do stosowania w celu dostarczenia składnika wspierającego detoksykację organizmu.

Aliness Węgiel aktywny właściwości:

Węgiel aktywny to pierwiastkowa postać węgla, charakteryzująca się bardzo dużą porowatością. Dzięki istnieniu rozległej sieci porów, węgiel taki posiada bardzo dużą powierzchnię właściwą (nawet ponad 3000 m2/g). Dzięki tak rozbudowanej powierzchni, węgiel aktywny posiada znakomite właściwości adsorpcyjne (adsorbent) i jest w stanie wiązać powierzchniowo i neutralizować wiele substancji.

  • wykazuje właściwości adsorbujące
  • przeciwdziała nadmiernej akumulacji gazów jelitowych 
  • poprawia komfort trawienny

Ponadto, jako adsorbent znalazł zastosowanie również w kosmetyce (maseczki oczyszczające skórę), w środkach higienicznych (wybielające pasty do zębów) czy w wielu innych dziedzinach, jako środek filtrujący (np. w akwarystyce)

Pochodzenie węgla aktywnego

Wiele produktów na rynku opartych jest na niskiej jakości, technicznym węglu aktywnym otrzymywanym z węgla drzewnego lub kopalnego, które nie są przeznaczone do celów konsumpcyjnych, lecz do zastosowań przemysłowych czy technicznych. Ze względu na niską klasę czystości użytego węgla, mogą one zawierać szkodliwe dla zdrowia substancje. Najbezpieczniejszym źródłem czystego węgla aktywnego z przeznaczeniem do konsumpcji są łupiny orzechów kokosowych.

Węgiel aktywny Aliness pozyskiwany jest z łupin orzecha kokosowego, z przeznaczeniem jako składnik suplementów diety. Pochodzi od wiodącego, europejskiego dostawcy i jest produkowany w jednym z jego zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na Sri Lance, w Tajlandii i w Indonezji.
Może być też stosowany do wybielania zębów.

Aliness Węgiel aktywny dawkowanie:

1 tabletka.

Składniki:

Węgiel aktywny - 300 mg

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Aliness Węgiel aktywny z kokosa - 100 kaps

Aliness Węgiel aktywny z kokosa - 100 kaps

Aliness Węgiel aktywny z kokosa - wspiera detoksykacje organizmu

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku