Acidolac baby krople - 10 ml
  • Acidolac baby krople - 10 ml

Acidolac baby krople - 10 ml

Ocena 

Acidolac baby  dla noworodkow, niemowlat i dzieci.

13,56 £
Brutto
Ilość

Opis

Acidolac baby krople - 10 ml

Acidolac baby krople wskazania

Acidolac baby krople przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w okresie antybiotykoterapii oraz przez 2-3 tygodnie po zaprzestaniu stosowania antybiotyków, a także w celu wspomagania flory bakteryjnej jelit, w podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory. Przeznaczony dla niemowląt, noworodków i małych dzieci.

Acidolac baby krople wlasciwosci

Produkt to suplement diety w postaci doustnych kropli. Zawarte w nim bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus Rhamnosus GG ATCC 53103 posiadają formę mikrokapsułek, co wpływa na zwiększenie ich żywotności. Szczep ten naturalnie występuje w przewodzie pokarmowym człowieka i posiada łatwość zasiedlania go poprzez dużą zdolność przylegania do nabłonka jelitowego. Dodatkowo bakterie te wykazują odporność na działanie substancji występujących w układzie pokarmowym - kwasów żołądkowych i kwasów żółciowych. Doustną zawiesinę tworzą również średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT, pochodzące z oleju kokosowego.

Acidolac baby krople sposób użycia:
Produkt przed każdorazowym użyciem należy kilkukrotnie wstrząsnąć, by uzyskać jednorodną zawiesinę. Przyjmować 5 kropli dziennie lub według zaleceń lekarza. Należy stosować w trakcie posiłków. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37°C. W przypadku niemowląt karmionych piersią, krople można podawać w ściągniętym mleku matki.

Ważne informacje:
Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia. Nie przyjmować suplementu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. W przypadku stosowania u noworodków i niemowląt zaleca się konsultację z lekarzem.

Składniki:

Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT (z oleju kokosowego), bakterie kwasu mlekowego zawierające Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103.

Składniki aktywne w 1 porcji (5 kropli):

  • Lactobacillus rhamnosus GG - 1 mld (1 x 109 CFU*).

*CFU – Colony Forming Unit - jednostka tworząca kolonię bakterii.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
4 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Acidolac baby krople - 10 ml

Acidolac baby krople - 10 ml

Acidolac baby  dla noworodkow, niemowlat i dzieci.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku