MEDANA Vitaminum A + E - 20 kaps
  • MEDANA Vitaminum A + E - 20 kaps

MEDANA Vitaminum A + E - 40 kaps

Ocena 

MEDANA Vitaminum  w zapobieganiu niedoborow witaminy A + E 

3,50 £
Brutto
Ilość

Opis

MEDANA Vitaminum A + E - 20 kaps

MEDANA Vitaminum A + E właściwości i zastosowanie

  • Lek Medana Vitaminum A+E przeznaczone są do leczenia niedoborów witaminy A i witaminy E objawiających się: niedowidzeniem zmierzchowym, zaburzeniami wzrostu, długotrwałym nieprawidłowym odżywieniem, zaburzeniami w przemianie materii, zmniejszeniem odporności organizmu na zakażenia oraz zmianami chorobowymi nabłonków i błon śluzowych. Wspomagająco nadaje się do stosowania w chorobach krążenia, w profilaktyce miażdżycy naczyń, w niedokrwistości hemolitycznej, w cukrzycy oraz kolagenozach.
  • Lek Vitaminum A+E Medana zawiera witaminy A i E. Pierwsza z nich, witamina A jest niezbędna w procesach wzrostu, rozwoju kości, rozwoju płodu oraz prawidłowego funkcjonowania narządu wzrostu. Odgrywa ona istotną rolę w procesie tworzenia barwnika decydującego o zdolności widzenia o zmierzchu. Witamina E z kolei  jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, który chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witamina A i E łącznie, sprawiają, że działanie antyoksydacyjne jest o wiele silniejsze, a proces starzenia ulega zwolnieniu.


MEDANA Vitaminum A + E stosowanie
Dorośli: 1 lub 2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Skład:

Każda kapsułka zawiera 2500 IU retynolu palmitynianu i 200 mg all-rac-alfa-tokoferylu octanu.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
10 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MEDANA Vitaminum A + E - 40 kaps

MEDANA Vitaminum A + E - 40 kaps

MEDANA Vitaminum  w zapobieganiu niedoborow witaminy A + E 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku