GRINTUSS PEDIATRIC Syrop dla dzieci na kaszel suchy i mokry - 128 g
  • GRINTUSS PEDIATRIC Syrop dla dzieci na kaszel suchy i mokry - 128 g

GRINTUSS Adult Syrop dla dzieci na kaszel suchy i mokry 12+ - 128 g

Ocena 

GRINTUSS Adult Syrop dla dzieci na kaszel suchy i mokry

12,50 £
Brutto
Ilość

Opis

GRINTUSS Adult Syrop dla dzieci na kaszel suchy i mokry - 128 g

GRINTUSS Adult WSKAZANIA

  • Grintuss Pediatric to wyrób medyczny w syropie przeznaczony do leczenia kaszlu, zarówno suchego, jak i mokrego, u dzieci powyżej 12. roku życia.

GRINTUSS Adult WLASCIWOSCI

Aboca Grintuss Adult syrop chroni błonę śluzową gardła, łagodzi podrażnienia, nawilża i sprzyja usuwaniu śluzu za pomocą innowacyjnych mechanizmów działania. Pierwszym z nich jest efekt bariery, który tworzy warstwę ochronną, przylegającą do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniającymi. Kolejny to działanie regulujące wydzielanie śluzu, które sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcia. Ostatnim jest działanie nawilżające, które redukuje tarcie na poziomie gardła powodujące kaszel. Syrop Aboca Grintuss Adult modeluje kaszel bez jego tłumienia, respektując w ten sposób ważną rolę ochronną kaszlu dla dróg oddechowych. Aboca Grintuss Adult to w 100% naturalny wyrób medyczny, stworzony na bazie innowacyjnych procesów ekstrakcji i produkcji, które umożliwiają zagęszczanie frakcji polisacharydowych, żywicznych i flawonoidowych odpowiedzialnych za działanie mukoadhezyjne i ochronne na błonę śluzową. Miód, obecny w składzie wspomaga to działanie oraz nadaje syropowi przyjemny smak. 


GRINTUSS Adult STOSOWANIE

Zaleca się przyjęcie 10 ml (2 łyżeczek) syropu Aboca Grintuss Adult od 2 do 4 razy dziennie, podając ostatnią dawkę przed pójściem spać. Wstrząsnąć przed użyciem. Zawiera łyżeczkę dozującą. Po użyciu mocno zamknąć butelkę i dokładnie umyć łyżeczkę dozującą. Po otwarciu produkt należy zużyć w przeciągu trzech miesięcy. Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. 


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły produktu
0
15 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

GRINTUSS Adult Syrop dla dzieci na kaszel suchy i mokry 12+ - 128 g

GRINTUSS Adult Syrop dla dzieci na kaszel suchy i mokry 12+ - 128 g

GRINTUSS Adult Syrop dla dzieci na kaszel suchy i mokry

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku