Nowy Otrivin Oddychaj Czysto Aerozol do nosa dla dzieci - 100 ml Zobacz większe

Otrivin Oddychaj Czysto Aerozol do nosa dla dzieci - 100 ml

Nowy produkt

Otrivin Oddychaj Czysto Aerozol do nosa dla dzieci - od 2 tygodnia zycia

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 8.80 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Otrivin Oddychaj Czysto Aerozol do nosa dla dzieci - 100 ml

Otrivin dla dzieci wskazania

Otrivin Oddychaj Czysto Aerozol do nosa dla dzieci można stosować u niemowląt już od 2 tygodnia życia. Wyrób medyczny przeznaczony jest do codziennego oczyszczania nosa w celu usuwania nadmiaru wydzieliny z jamy nosowej.

Otrivin dla dzieci wlasciwosci

Produkt można stosować w przebiegu przeziębienia lub chorób alergicznych do wypłukiwaniu nadmiaru śluzu, lub alergenów takich jak kurz czy pyłki. Końcówka aplikatora doskonale dopasowuje się do naturalnego kształtu otworów nosowych, zarówno u niemowląt jak i dzieci. Butelka zawiera pierścień zabezpieczający, który chroni przed zbyt głębokim wprowadzeniem końcówki dozownika do nosa i dzięki temu zapobiega urazom u dzieci. Formuła preparatu nie zawiera środków konserwujących. 100% naturalny izotoniczny roztwór wody morskiej ma postać drobnej mgiełki, dzięki czemu możliwe jest łagodne i dokładne oczyszczanie zatkanego nosa dziecka oraz usuwanie wydzieliny.

Otrivin dla dzieci dawkowanie

Zdjąć nasadkę ochronną z opakowania aerozolu do nosa. Jeśli aerozolu nie używano przez dłuższy czas, przed zastosowaniem należy rozpylić jednokrotnie spray w powietrzu. Jeśli końcówka dozownika jest zablokowana, należy umyć ją gorącą bieżącą wodą i dokładnie osuszyć czystą chusteczką higieniczną.
Położyć dziecko na plecach z głową przechyloną na bok, aby płyn mógł łatwiej spływać. Umieścić końcówkę dozownika w otworze nosowym dziecka i nacisnąć krótko pompkę (przez 2–3 sekundy), aby rozpylić spray. Następnie, przechylić głowę dziecka na drugą stronę i te same czynności powtórzyć podczas podawania aerozolu do drugiego otworu nosowego.
Należy odczekać kilka sekund, aby produkt działał. W tym czasie nie należy wydmuchiwać nosa, ale jeśli to konieczne, nos można osuszyć.
Po każdym użyciu oczyścić końcówkę dozownika pod gorącą bieżącą wodą, dokładnie osuszyć czystą chusteczką i nałożyć z powrotem nasadkę ochronną.
Dzieci i niemowlęta od 2 tygodnia życia: stosuje się zazwyczaj 1–2 razy na dobę do każdego otworu nosowego, pod nadzorem osoby dorosłej. W razie potrzeby produkt można stosować tak często, jak to konieczne.

Skład
Woda morska, woda oczyszczona.


Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Otrivin Oddychaj Czysto Aerozol do nosa dla dzieci - 100 ml

Otrivin Oddychaj Czysto Aerozol do nosa dla dzieci - 100 ml

Otrivin Oddychaj Czysto Aerozol do nosa dla dzieci - od 2 tygodnia zycia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: