Obniżka! Be Slim Aquaminum - 30 tabletek Zobacz większe

Be Slim Aquaminum - 30 tabletek

Nowy produkt

Be Slim Aquaminum pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 5.63 netto

-3%

£ 5.80 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Be Slim Aquaminum - 30 tabletek

Be Slim Aquaminum wskazania:

Suplement diety Be Slim AQUAMINUM zawiera ekstrakty z ziela pokrzywy, zielonej herbaty, owoców winorośli, mniszka, morszczynu pęcherzykowatego oraz opuncji figowej ułatwiające wydalanie nadmiaru wody z organizmu. 

Be Slim Aquaminum właściwości:
Zjawisko nadmiernego gromadzenia się wody w organizmie może pojawiać się na skutek różnych zmian fizjologicznych, bądź hormonalnych zachodzących w organizmie, a także w wyniku nieprawidłowej diety, czy braku aktywności fizycznej.

Dodatkowo składniki preparatu korzystnie wpływają na zmniejszenie i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Zwiększenie wydalania wody przez nerki wspomaga: wyciąg z pokrzywy, zielonej herbaty i mniszka. Ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów wspierają wyciągi z: winorośli właściwej, zielonej herbaty i mniszka. Kontrolę masy ciała oraz wsparcie odchudzania ułatwia wyciąg z: winorośli, opuncji i morszczynu. Ponadto - wyciąg z winorośli wspomaga organizm w walce z cellulitem. Wyciag z opuncji wspiera metabolizm tłuszczów, prawidłowy poziom glukozy oraz wspomaga kontrolę apetytu. Wyciąg z ziela pokrzywy dodaje witalności i pozwala poczuć więcej energii.

Wyciąg z ziela pokrzywy zwiększa wydalanie wody przez nerki oraz wspiera witalność organizmu i pozwala poczuć więcej energii. 

Wyciąg z liści zielonej herbaty wspomaga ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów, zwiększa wydalanie wody przez nerki. Przyczynia się do osiągnięcia i utrzymania prawidłowej masy ciała poprzez zwiększenie beta-oksydacji kwasów tłuszczowych prowadzące do redukcji tkanki tłuszczowej. Wspiera metabolizm lipidów oraz kontrolę apetytu.

Wyciąg z owoców winorośli właściwej: wspomaga ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów. Wspiera odchudzanie i kontrolę masy ciała oraz ułatwia redukcję cellulitu.

 

Wyciąg z korzenia mniszka zwiększa wydalanie wody przez nerki oraz przyczynia się do ochrony antyoksydacyjnej organizmu.

 

Wyciąg z owoców opuncji figowej wspiera metabolizm tłuszczu i kontrolę wagi. Ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz kontrolę apetytu. 

 

Wyciąg z liści morszczynu pęcherzykowatego zwiększa uczucie sytości po posiłku i ułatwia kontrolę apetytu oraz utrzymanie prawidłowej wagi ciała. Wspomaga metabolizm energetyczny, a dzięki zawartości jodu wspiera prawidłową czynność tarczycy.

Be Slim Aquaminum sposób użycia:
1 tabletka 1 raz dziennie. Zaleca się zażywać w trakcie posiłku.

Składniki:

Składniki                                                                    Zawartość 
w 1 tabletce
1Wyciąg z ziela pokrzywy
  w przeliczeniu na suszone ziele pokrzywy          
150 mg
900 mg
 Wyciąg z liści zielonej herbaty
 w przeliczeniu na suszoną zieloną herbatę
 zawierajacy 45% polifenoli
100 mg
500 mg
45 mg
3Wyciąg z owoców winorośli właściwej (DER 100:1)
  w przeliczeniu na suszone owoce winorośli
  zawierający oligoproantycyjanidyny
80 mg
8000 mg
75 mg
 Wyciąg z korzenia mniszka
 w przeliczeniu na suszony korzeń mniszka
80 mg
320 mg

2Wyciąg z liści morszczynu pęcherzykowatego
  w przeliczeniu na suszone liście morszczynu
 zawierający: jod

50 mg
275 mg
50 µg
 Wyciąg z owoców opuncji figowej
 w przeliczeniu na suszoną opuncję

25 mg
500 mg

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Be Slim Aquaminum - 30 tabletek

Be Slim Aquaminum - 30 tabletek

Be Slim Aquaminum pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: