Brodacid płyn na brodawki Zobacz większe

BRODACID płyn na brodawki

Nowy produkt

BRODACID płyn na brodawki

Więcej szczegółów

£ 6.80

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BRODACID płyn na brodawki

BRODACID wskazania:

  • Brodawki zwykłe
  • Brodawki okołopaznokciowe
  • Brodawki stóp
  • Brodawki mozaikowe.

BRODACID działanie:

Mieszanina kwasu salicylowego i mlekowego działa keratolitycznie na komórki naskórka, zarażone wirusem papilloma. Dodatek dimetylosulfotlenku powoduje zwiększone przenikanie składników aktywnych w głąb tkanki. Zastosowanie podłoża w formie lakieru umożliwia bardzo dokładne nałożenie preparatu, wyłącznie w miejsce zmian chorobowych.

BRODACID dawkowanie:

Po odkręceniu nakrętki i wyjęciu aplikatora chwilę odczekać, aż nadmiar płynu spłynie do flakonika, a następnie posmarować wyłącznie powierzchnię brodawki, zwracając uwagę aby płyn nie dostał się na zdrową skórę. Po posmarowaniu chwilę odczekać, aż płyn zaschnie w postaci białej błonki. Smarować dwa razy dziennie rano i wieczorem przez okres 6 do 8 tygodni. Stosować na czystą, suchą skórę. Nie stosować uprzednio żadnych kosmetyków.

BRODACID przeciwwskazania:

Preparatu nie należy stosować do leczenia brodawek płaskich, zmian zlokalizowanych na twarzy, w okolicach oczu i na błonach śluzowych. Nie stosować na znamiona owłosione. Nie stosować na podrażnioną, zainfekowaną lub zmienioną zapalnie skórę. Preparatu nie należy także stosować w przypadku nadwrażliwości na jeden z jego składników, a także w trakcie ciąży i karmienia piersią.

Skład
Substancja czynna: 100g płynu zawiera: kwas salicylowy 10,0g, kwas mlekowy 5,0g, dimetylosulfotlenek 2,0g.


Apteka UE Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

BRODACID płyn na brodawki

BRODACID płyn na brodawki

BRODACID płyn na brodawki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: