Obniżka! NAPROXEN EMO 10% Żel - 100 g Zobacz większe

NAPROXEN EMO 10% Żel - 100 g

Nowy produkt

NAPROXEN EMO 10% Żel - ból mięśni i stawów po urazach, zwyrodnienie stawów.

Więcej szczegółów

£ 5.81 netto

-3%

£ 5.99 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NAPROXEN EMO 10% Żel - 100 g

Naproxen żel wskazania i działanie

Ból mięśni i stawów po urazach, zwyrodnienie stawów.

Naproxen zel właściwości: 
Naproxen Emo jest preparatem do użytku zewnętrznego w formie żelu, barwy białej, o zapachu mentolu. W skład preparatu wchodzi substancja czynna - naproksen w ilości 100 mg/g, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Preparat w postaci żelu dobrze się wchłania, a substancja czynna - naproksen - przenika przez skórę do miejsca objętego schorzeniem, działając przeciwbólowo i przeciwzapalnie. W rezultacie następuje zmniejszenie bólu i obrzęku oraz powrót sprawności ruchowej. Preparat wywołuje na skórze przyjemne uczucie chłodu i nie brudzi odzieży.

Naproxen zel sposób użycia:
Preparat należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy przyjąć następujący schemat stosowania leku: nałożyć preparat na suchą, czystą skórę w ilości zależnej od rozmiarów bolącego miejsca (najczęściej pasek żelu około 4 cm), rozprowadzić w miejscu bólu i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Preparat należy stosować od 4 do 5 razy na dobę, najczęściej w odstępach kilku godzinnych.


Skład: 
1 g zawiera: Naproksen 100 mg; substancje pomocnicze: Chloralu Wodzian, Lewomentol, Etanol 96%, Etylu P-Hydroksybenzoesan, Sodu Wodorotlenek, Karbomer. Woda Oczyszczona. 

 
Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

NAPROXEN EMO 10% Żel - 100 g

NAPROXEN EMO 10% Żel - 100 g

NAPROXEN EMO 10% Żel - ból mięśni i stawów po urazach, zwyrodnienie stawów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: