NEURO TERAPIA Żel Bóle kręgosłupa - 75 g Zobacz większe

NEURO TERAPIA Żel Bóle kręgosłupa - 75 g

Nowy produkt

NEURO TERAPIA Żel - Bóle kręgosłupa

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 6.60 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NEURO TERAPIA Żel Bóle kręgosłupa - 75 g

NEURO TERAPIA wskazania

Zaleca się stosowanie produktu w przypadku dyskopatii kręgosłupa (zwłaszcza w części szyjnej i lędźwiowej), zwyrodnienia stawów, neuralgii o różnej etiologii, urazów,  a także endoprotezowania znacznych stawów.

NEURO TERAPIA wlasciwosci

Unikalne właściwości żelu Neuro Terapii są osiągane przez odpowiedni skład, warunkujący skuteczne właściwości fizykalne (synergia działania żelu i sposobu użycia). Podstawowe działanie wyrobu medycznego Neuro Terapia dodatkowo jest wsparte poprzez działanie substancji zawartych w żelu: kompozycja naturalnych olejków eterycznych (wzajemna synergia składników żelu).


NEURO TERAPIA dawkowanie


Wcierać żel w skórę kilka razy dziennie, rozsmarowując jednorazowo od 2 do 3 cm żelu. Preparat wmasowywać do pierwszych oznak wchłaniania. Korzystnie jest wykonywać zabieg ruchami kolistymi oraz posuwisto-zwrotnymi.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

NEURO TERAPIA Żel Bóle kręgosłupa - 75 g

NEURO TERAPIA Żel Bóle kręgosłupa - 75 g

NEURO TERAPIA Żel - Bóle kręgosłupa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: