LACRIMAL Krople do oczu - 10 ml (2 x 5 ml) Zobacz większe

LACRIMAL Krople do oczu - 10 ml (2 x 5 ml)

Nowy produkt

LACRIMAL Krople do oczu - z objawami suchych oczu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 4.35 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

LACRIMAL Krople do oczu - 10 ml (2 x 5 ml)

LACRIMAL krople wskazania

Leczenie objawowe dolegliwości związanych z zespołem suchego oka np. w przebiegu kolagenoz, zapalenia rogówki na tle niedomykalności szpary powiekowej lub po wpływem wiatru i słońca, pracy przy komputerze.

LACRIMAL krople wlasciwosci


Oko jest naszym "oknem" na świat. Funkcję ochronną oka zapobiegającą jego wysychaniu pełnią łzy. Istnieje wiele czynników, które prowadzą do zmniejszenia wydzielania łez przez gruczoły łzowe. Może to być zarówno stan chorobowy, jak i warunki zewnętrzne, np.: suche powietrze, wiatr, długotrwałe przebywanie na słońcu, zanieczyszczenie powietrza, ale także wielogodzinne prowadzenie samochodu, praca przy komputerze, czytanie. Niedobór łez objawia się nieprzyjemnym uczuciem pieczenia i swędzenia oczu, odczuwaniem "piasku pod powiekami", wydzieliną w worku spojówkowym, często zmęczeniem oczu i wymuszonym mruganiem.
Lacrimal® naśladuje naturalne łzy, skutecznie nawilżając spojówkę oka i osłaniając nabłonek rogówki. Jego działanie jest bardzo przydatne w zapobieganiu podrażnień przy noszeniu protez, w leczeniu objawów zespołu "suchego oka" oraz zapalenia rogówki.
Ze względu na dobrą tolerancję i brak działań niepożądanych może być stosowany jako preparat do przemywania oczu.
Przed zastosowaniem należy usunąć miękkie soczewki kontaktowe, które ponownie mogą być założone po upływie 30 minut od użycia kropli.

LACRIMAL krople dawkowanie


4-6 razy dziennie po 1-2 krople do każdego worka spojówkowego.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

LACRIMAL Krople do oczu - 10 ml (2 x 5 ml)

LACRIMAL Krople do oczu - 10 ml (2 x 5 ml)

LACRIMAL Krople do oczu - z objawami suchych oczu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 innych produktów w tej samej kategorii: