ZUMA NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1% - 10 ml Zobacz większe

ZUMA NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1% - 10 ml

Nowy produkt

ZUMA NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1%

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 2.85

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ZUMA NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1% - 10 ml

ZUMA NOKA+ wskazania

Zuma NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1% to wyrób medyczny wskazany do stosowania w przypadku suchości, podrażnień i zmęczenia oczu oraz użytkowania soczewek kontaktowych. Zapewniają uczucie ulgi i działają nawilżająco

ZUMA NOKA+ wlasciwosci


Zuma NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1%  zawierają 0,1% roztwór hialuronianu sodu, który otrzymywany jest w drodze syntezy biotechnologicznej. Hialuronian sodu z uwagi na swoje szczególne właściwości fizykalne, lepkosprężyste i zdolność do przylegania do rogówki, korzystnie wpływa na stabilność filmu łzowego i komfort widzenia. Krople bazują na składnikach, które działają łagodząco na objawy związane z zespołem suchego oka, zapobiegają podrażnieniu spojówek podczas noszenia soczewek kontaktowych, przynoszą ulgę w przypadku podrażnień, zaczerwienienia i zmęczenia oczu, które spowodowane mogą być np. zbyt długą pracą przy komputerze, czy działaniem czynników zewnętrznych, takich jak: suche powietrze,  słona woda, wiatr, słońce, dym, kurz, klimatyzacja czy ogrzewanie.


Zuma ulga stosowanie

1. Krople do oczu ZUMA NOKA+ przeznaczone są wyłącznie do stosowania zewnętrznego, miejscowo do worka spojówkowego.
2. Przed użyciem preparatu dokładnie umyj ręce. Zdejmij nakrętkę i zakropl preparat do oka. Jeżeli kropla nie trafiła do oka, wkropl następną. Delikatnie zamrugaj okiem. Zamknij butelkę.
3. Po zastosowaniu preparatu, nie zakraplaj/płucz powierzchni oka wodą ani żadnym innym płynem.
4. Zakraplaj 1 kroplę do oka 2-3 razy dziennie.
5. Jeżeli pacjent nie zdejmuje soczewek kontaktowych na noc, należy stosować krople ZUMA NOKA Ulga dla oczu 0,1 przed snem i po przebudzeniu. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu, który ma kontakt z soczewkami kontaktowymi, należy zasięgnąć porady lekarza okulisty.

Ważne informacje:
Zuma NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1% zachowują trwałość przez 30 dni od pierwszego otwarcia.
Nie należy ich przechowywać w temperaturze powyżej 25ºC.
Krople należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

ZUMA NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1% - 10 ml

ZUMA NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1% - 10 ml

ZUMA NOKA+ Nawilżające krople do oczu 0,1%

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii: