LACRIMAL NATURA PLUS Krople do oczu - 10 ml Zobacz większe

LACRIMAL NATURA PLUS Krople do oczu - 10 ml

Nowy produkt

LACRIMAL NATURA PLUS Krople do oczu - z objawami suchych i zmeczonych oczu

Więcej szczegółów

£ 9.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

LACRIMAL NATURA PLUS Krople do oczu - 10 ml

LACRIMAL krople wskazania

Krople do oczu Lacrimal Natura Plus to krople nawilżające dla osób z ciężkimi i umiarkowanymi objawami suchych i zmęczonych oczu. Preparat jest szczególnie wskazany w przypadku zespołu suchego oka i narażenia na czynniki środowiskowe takie jak: dym, wiatr zanieczyszczenia, długotrwała ekspozycja na słońce, klimatyzacja czy ogrzewanie. Doskonałe przy obniżonej częstości mrugania wywołanej oglądaniem telewizji, czytaniem lub u osób wymagających dłgotrwałej koncentracji wzroku jak i w przypadku dyskomfortu spowodowanego noszeniem soczewek kontaktowych.


LACRIMAL krople wlasciwosci


Lacrimal Natura Plus to krople do oczu, które zawierają dwie substancje nawilżające i wodne wyciągi z aloesu, rumianku, borówki i dzikiej róży. Hialuronian sodu nawilża i zatrzymuje wodę dzięki czemu przeciwdziała objawom zespołu suchego oka. Wyciag wodny z rumianku łagodzi i odświeża. Wyciąg z aloesu posiada właściwości nawilżające i hamujące rozwój bakterii. Wyciąg wodny z owoców róży witaminizuje i odświeża, a wyciąg wodny z borówki działa ochronnie. Krople generują na powierzchni oka film, który chroni przed działaniem czynników zewnętrznych i środowiskowych. Lepka warstwa ochronna stopniowo uwalnia wodę zapewniając długotrwałe i intensywne nawilżenie oczu. Skutecznie łagodzi zmęczenie, suchość, pieczenie, swędzenie, łzawienie oraz w efektywny sposób zapobiega zespołowi suchego oka. Lacrimal Natura Plus to sterylny roztwór, który nie zawiera konserwantów ani buforów fosforanowych. Charakteryzuje się fizjologicznym pH.

LACRIMAL krople dawkowanie


Wkraplaj 1-2 krople do każdego oka delikatnie naciskając butelkę.

Ważne informacje:
Krople należy przechowywać w temperaturze pokojowej.
Należy je zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

LACRIMAL NATURA PLUS Krople do oczu - 10 ml

LACRIMAL NATURA PLUS Krople do oczu - 10 ml

LACRIMAL NATURA PLUS Krople do oczu - z objawami suchych i zmeczonych oczu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii: