OLIMP GOLD-LUTEINA - 30 kapsułek Zobacz większe

OLIMP GOLD-LUTEINA - 30 kapsułek

Nowy produkt

OLIMP GOLD-LUTEINA - uzupełnia dietę w składniki wpływające na zachowanie prawidłowego widzenia.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 12.75

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

OLIMP GOLD-LUTEINA - 30 kapsułek

OLIMP GOLD-LUTEINA wskazania:

Preparat przeznaczony: dla osób dorosłych dbających o wzrok, chcących uzupełnić dietę w składniki wpływające na zachowanie prawidłowego widzenia. Preparat w szczególności polecany osobom wykonujących pracę w sztucznym świetle, pracę biurową przy komputerze, narażonym na ekspozycję intensywnego światła słonecznego, odczuwającym zmęczenie wzroku i dyskomfort powodowany łzawieniem, zaczerwienieniem oczu oraz nadwrażliwością na światło, również dla osób w średnim i starszym wieku dbających o utrzymanie wzroku w dobrej kondycji.

OLIMP GOLD-LUTEINA własciwości:
Kwas DHA jest głównym strukturalnym tłuszczem tkanek mózgowych, centralnego układu nerwowego, występującym w wysokiej koncentracji w błonach strukturalnych siatkówki oka, dzięki czemu przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia i funkcjonowania narządu wzroku. Luteina i zeaksantyna są barwnikami z grupy karotenoidów naturalnie występującymi w roślinach. Ulegają one w organizmie przekształceniu w witaminę A. Luteina wraz z zeaksantyną skumulowana jest w największym stopniu w soczewce oka i w centralnej części siatkówki - plamce żółtej. Plamka żółta umożliwia widzenie centralne i odpowiada za ostrość widzenia. Wykorzystując lipofilne właściwości luteiny i zeaksantyny, połączenie ich z olejem DHA stwarza optymalne warunki pozwalające na efektywną absorbcję w organizmie. 

Witamina E jako naturalny przeciwutleniacz uczestniczy w ochronie komórek przez stresem oksydacyjnym.
Cynk w postaci innowacyjnych peletek wraz z witaminą A odgrywającą kluczową rolę w procesie specjalizacji komórek; przyczyniają się do zachowania prawidłowego widzenia.
Chelat aminokwasowy cynku Albion jest całkowicie hipoalergiczny (nr patentu US 7,838,042), co jest niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa przyjmowania preparatu.
Gold-Luteina w formie kapsułek płynnych, produkowana jest w innowacyjnej technologii Flow Caps Liquid Technology, gwarantującej szybką absorbcję i wchłanialność w organizmie, utrzymanie wysokiej jakości zastosowanych składników oraz zapobiegającej utlenianiu się substancji aktywnych.

OLIMP GOLD-LUTEINA sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka dziennie, w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu.

Składniki
skoncentrowany olej rybi bogaty w DHA; składniki peletek - (substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; luteina i zeaksantyna z aksamitki wyniosłek (Tagetes erecta L.), diglicynian cynku (chelat aminokwasowy cynku Albion®); stabilizatory - hydroksypropylometyloceluloza, glikol polietylenowy), octan DL-alfa tokoferylu – witamina E, palmitynian retinylu – witamina A, składnik otoczki - żelatyna.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Oceń 
2016-03-07

Działa

To na prawdę działa. Po tygodniu stosowania zniknęła nadwrażliwość na sztuczne światło, oczy znacznie rzadziej stawały się suche i nie bolały po kilku godzinach pracy przy komputerze. Obecnie po miesiącu brania, zniknęły wszystkie problemy z oczami.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  OLIMP GOLD-LUTEINA - 30 kapsułek

  OLIMP GOLD-LUTEINA - 30 kapsułek

  OLIMP GOLD-LUTEINA - uzupełnia dietę w składniki wpływające na zachowanie prawidłowego widzenia.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  21 innych produktów w tej samej kategorii: