Obniżka! Vicks Symptomed Complete x 10 sasz o smaku cytrynowym Zobacz większe

VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy - 10 sasz

Nowy produkt

Vicks Antigrip wpływa na złagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 6.11 netto

-3%

£ 6.30 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy - 10 sasz


Vicks Antigrip wskazania

VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym przeznaczony jest do leczenia objawowego przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni) oraz obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.


Vicks Antigrip dzialanie


Lek VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, lek przeciwbólowy, skuteczny w walce z bólem głowy, gardła oraz obniżający gorączkę; gwajafenezyna, lek wykrztuśny, który rozrzedza wydzielinę ułatwiając odkrztuszanie w mokrym kaszlu; fenelyfryny chlorowodorek, lek zmniejszający nieżyt nosa, który zmniejsza też obrzęk błony śluzowej nosa i w ten sposób umożliwia jego udrożnienie. VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym należy przyjmować jedynie w razie, gdy u pacjenta występują wszystkie objawy: ból, gorączka, niedrożność nosa i mokry kaszel.

Vicks Antigrip dawkowanie


Zalecane dzienne spożycie VICKS AntiGrip Complex u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu 24 godzin. Lek ma postać proszku do rozpuszczania w wodzie do picia w postaci gorącego napoju. Wsypać jedną saszetkę proszku do kubka i zalać gorącą wodą, ale nie wrzącą (około 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku VICKS AntiGrip Complex smaku cytrynowym jeśli: u pacjenta występuje uczulenie na paracetamol, gwajafenezynę, fenylefryny chlorowodorek lub którykolwiek z pozostałych składników leku, u pacjenta występuje choroba serca, wysokie ciśnienie krwi, choroba wątroby lub ciężka choroba nerek, nadczynność tarczycy, jeśli pacjent jest cukrzykiem, jeśli pacjent ma jaskrę z wąskim kątem przesączania, cierpi na porfirię, która stanowi wrodzone zaburzenie charakteryzujące się nadmierną zawartością pigmentów w moczu, pacjent stosuje trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, leki beta-adrenolityczne, inhibitory monoaminooksydazy, leki obniżające ciśnienie krwi lub przeciw dławicy piersiowej. Nie należy stosować leku u dzieci poniżej 12 lat.


Skład
Każda saszetka Vicks Symptomed Complete stanowi jedną dawkę leku zawierającą substancje czynne: paracetamol 500 mg, gwajafenezynę 200 mg i fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Inne składniki leku to: sacharoza, kwas cytrynowy, kwas winowy, sodu cyklaminian, sodu cytrynian, aspartam (E951), acesulfam potasowy (E950), mentol w proszku, aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E104).

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy - 10 sasz

VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy - 10 sasz

Vicks Antigrip wpływa na złagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: