Obniżka! APAP EXTRA - 50 tabletek Zobacz większe

APAP EXTRA - 50 tabletek

Nowy produkt

APAP EXTRA to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy

Więcej szczegółów

£ 9.69 netto

-3%

£ 9.99 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

APAP EXTRA - 50 tabletek

APAP EXTRA wskazania: 

APAP Extra zwalcza bóle o różnej etiologii: 
bóle głowy, migrenę, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo APAP Extra łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

APAP EXTRA właściwości:
APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skuteczny, ale jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowania. APAP Extra zawiera dwie substancje czynne: paracetamol i kofeinę. 
Paracetamol to znana i bezpieczna substancja działająca przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. 
Natomiast dodatkowy składnik – kofeina:
- wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu,
- działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy,
- przyśpiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.

APAP EXTRA sposób użycia: 
Zazwyczaj stosowana dawka leku APAP Extra to:
Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę);
Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).
Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat

Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.

Przeciwskazania: 
Nadwrażliwość na paracetamol. Ciężkie upośledzenie czynności wątroby i nerek, niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Lek nie powinien być stosowany w I trymestrze ciąży. Preparat w kroplach i zawiesinie nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 3 m.ż. U dzieci poniżej 12 r.ż. w postaci tabletek może być stosowany po konsultacji z lekarzem.

Skład: 
1 tabletka powlekana zawiera substancję czynną: Paracetamol 500mg, Kofeinę 65mg.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

APAP EXTRA - 50 tabletek

APAP EXTRA - 50 tabletek

APAP EXTRA to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: