Obniżka! PARACETAMOL Zawiesina doustna 120 mg / 5 ml - 150 g HASCO Zobacz większe

PARACETAMOL Zawiesina doustna 120 mg / 5 ml - 150 g HASCO

Nowy produkt

PARACETAMOL Zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci - stany gorączkowe

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 4.37 netto

-3%

£ 4.50 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PARACETAMOL Zawiesina doustna 120 mg / 5 ml - 150 g 

PARACETAMOL Zawiesina wskazania:

Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.

PARACETAMOL Zawiesina właściwości:
Działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Nie wykazuje działania przeciwzapalnego i nie wpływa na czynność płytek krwi. Po podaniu doustnym dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 30-60 min. Przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych. W około 25% wiąże się z białkami osocza. T0,5 wynosi 2-3 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych. Jest wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cystenią.

PARACETAMOL Zawiesina sposób użycia:
Doustnie. Niemowlęta powyżej 3 m.ż. i dzieci: jednorazowo 10-15 mg/kg m.c., dawkę można powtórzyć po 4 h, maksymalnie do 4 dawek na dobę. U dzieci poniżej 2 r.ż. leczenie powinno być zlecone przez lekarza. Jeśli po 3 dniach leczenia utrzymuje się gorączka należy zasięgnąć porady lekarza. 1 miarka = 5 ml = 120 mg paracetamolu (1 ml = 25 mg paracetamolu).

PARACETAMOL Zawiesina przeciwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa. Nie stosować u niemowląt poniżej 3 miesiąca życia.    

Skład:
???Sirupus     120 mg/5 ml
Paracetamolum     1,94 g
Vehiculum     ad 100,00 g

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

PARACETAMOL Zawiesina doustna 120 mg / 5 ml - 150 g HASCO

PARACETAMOL Zawiesina doustna 120 mg / 5 ml - 150 g HASCO

PARACETAMOL Zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci - stany gorączkowe

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: