Oleum ricini - olej rycynowy 30 g Zobacz większe

Olej rycynowy 30 g

Nowy produkt

Olej rycynowy lek przeczyszczający.

Więcej szczegółów

£ 2.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Olej rycynowy 30 g

Olej rycynowy wskazania i działanie

  • Olej rycynowy jest lekiem przygotowanym zgodnie z przepisem Farmakopei Polskiej, znanym przede wszystkim ze swoich silnych właściwości przeczyszczających.
  • Olej rycynowy jest produktem leczniczym który powoduje nasilenie ruchów perystaltycznych jelita cienkiego, a także wzmożenie wydzielania gruczołów trawiennych i upłynnienie treści jelitowej co w efekcie prowadzi do wypróżnienia.
  • Preparat przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci po 7 roku życia, cierpiących na zaparcia.
  • W kosmetologii stosowany także jako środek kondycjonujący na włosy i paznokcie

Olej rycynowy działania niepożądane

Nadwrażliwość na olej rycynowy, bóle brzucha, nudności, wymioty, krwawienia z odbytu, niedrożność jelit, stany zapalne narządów jamy brzusznej i miednicy mniejszej.

Olej rycynowy stosowanie

Dorośli 10-20g (1-2 łyżki), dzieci powyżej 7 roku życia zgodnie z zaleceniami lekarza. Efekt przeczyszczający powinien nastąpić po 2-6 godzinach. Nie stosować dłużej niż przez okres kilku dni. Jeśli dolegliwości nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem.

Skład
olej rycynowy

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Olej rycynowy 30 g

Olej rycynowy 30 g

Olej rycynowy lek przeczyszczający.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: