Sylimarol 35 mg x 60 draż Zobacz większe

Sylimarol 70 mg x 30 draż

Nowy produkt

Sylimarol wspomagająco w zaburzeniach czynności wątroby i przewlekłych stanach zapalnych

Więcej szczegółów

£ 4.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sylimarol 70 mg x 30 draż

Sylimarol wskazania

  • Stany rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. alkohol, środki ochrony roślin) oraz po spożyciu trudno strawnych pokarmów
  • Wspomagająco w zaburzeniach czynności wątroby i przewlekłych stanach zapalnych.

Sylimarol działanie
Preparat o działaniu hepatoprotekcyjnym. Zawarta w preparacie sylimaryna stabilizuje błony komórkowe hepatocytów, chroni przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. Przypuszcza się, że sylimaryna także intensyfikuje komórkowe procesy syntezy białek, prowadząc do szybszej regeneracji nowych komórek wątroby oraz aktywności przeciwutleniającej.


Sylimarol dawkowanie
Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż. zwykle 1 tabl. preparatu 70 mg 3 razy dziennie , po jedzeniu. Po poważniejszych zatruciach dawkę można zwiększyć do 10 tabl. dziennie. Nie przekraczać maksymalnej dawki dobowej 400 mg. Skuteczność działania preparatu obserwuje się w przypadku zatruć po 4- tygodniowej terapii, w przypadku schorzeń chronicznych po kuracji 6-miesięcznej.


Sylimarol przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować w leczeniu ostrych zatruć. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 r.ż.

Skład
Substancja czynna: 1 tabl. drażowana zawiera 70 mg flawonolignanów w przeliczeniu na sylibinę.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Sylimarol 70 mg x 30 draż

Sylimarol 70 mg x 30 draż

Sylimarol wspomagająco w zaburzeniach czynności wątroby i przewlekłych stanach zapalnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: