Cholinex x 24 pastylki Zobacz większe

Cholinex x32 pastylki

Nowy produkt

Cholinex na zapalne stany błony śluzowej jamy ustnej i gardła

Więcej szczegółów

£ 6.18 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Cholinex x 32 pastylki

Cholinex wskazania

  • Stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła
  • Ból i obrzęk gardła towarzyszący stanom zapalnym
  • Jako lek wspomagający antybiotykoterapię zakażeń błony śluzowej jamy ustnej i gardła wywołanych przez niektóre drobnoustroje
  • W leczeniu stomatologicznym stanów zapalnych dziąseł i tkanek przyzębia.

Cholinex działanie
Substancja czynna pastylek Cholinex - salicylan choliny działa miejscowo: przeciwzapalnie; przeciwbólowo; zmniejszając obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła; bakteriobójczo wobec niektórych patogennych drobnoustrojów; zwiększając wydzielanie śliny, przez co wspomaga efekt przeciwzapalny.


Cholinex dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia; przeciętnie ssać po 1 pastylce 4-6 razy na dobę. Dawkowanie u dzieci w wieku 6-12 lat - maksymalnie do 4 pastylek na dobę. Jeśli ból gardła nie ustępuje w ciągu 1-2 dni należy skontaktować się z lekarzem.


Cholinex przeciwwskazania
Nadwrażliwość na salicylany i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne oraz pozostałe składniki preparatu. Nie podawać u osób z żylakami przełyku, ze względu na zagrożenie krwotokiem.

Skład
Substancja czynna: 1 pastylka o ciężarze 3,5 g zawiera substancję czynną: salicylan choliny 150 mg. Lek nie zawiera środków konserwujących oraz barwników.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Cholinex x32 pastylki

Cholinex x32 pastylki

Cholinex na zapalne stany błony śluzowej jamy ustnej i gardła

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: