Obniżka! FERVEX - 8 saszetek Zobacz większe

Fervex - 12 saszetek

Nowy produkt

Fervex leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 7.66 netto

-3%

£ 7.90 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fervex - 8 saszetek

Fervex wskazania:

Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.

Fervex właściwości:
Fervex jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych udrożniając przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organiźmie.

Fervex sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku upośledzenia czynności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min), należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody.

Skład:
Paracetamol 500mg, kwas askorbowy 200mg, maleinian feniraminy 25mg.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Fervex - 12 saszetek

Fervex - 12 saszetek

Fervex leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: