Obniżka! BioCardine Omega-3 - 60 kapsułek Zobacz większe

BioCardine Omega-3 - 60 kapsułek

Nowy produkt

BioCardine Omega-3 - profilaktyka i leczenie wspomagające chorób serca i układu krążenia

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 12.80 netto

-3%

£ 13.20 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BioCardine Omega-3 - 60 kapsułek

BioCardine wskazania i działanie:

Profilaktyka i leczenie wspomagające chorób serca i układu krążenia (m.in. arytmia, choroba zakrzepowa,miażdżyca). Wspomagająco w hipertriglicerydemii, zbyt wysokim stężeniu LDL-cholesterolu i zbyt niskim stężeniu HDL-cholesterolu we krwi. Leczenie wspomagające reumatoidalne zapalenia stawów.


Wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 hamują syntezę proagregacyjnych tromboksanów, powstających z kwasu arachidonowego pod wpływem działania cyklooksygenaz, dzięki czemu przeciwdziałają agregacji płytek krwi. Hamują również syntezę innych mediatorów zapalnych,tj. prostagladyn i leukotrienów. Wpływają korzystnie na profil lipidowy krwi.


BioCardine sposob uzycia:

Profilaktycznie - Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej:Dzieci w wieku od 3 do 12 lat – 1 kapsułka na dobę. Dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia oraz dorośli – 2-3 kapsułki na dobę.

Skład:
skoncentrowany olej z mięśni sardynek i sardeli, w tym substancje budulcowe organizmu człowieka, w szczególności układów nerwowego i krążenia - nnkt omega-3: 330 mg EPA, 220 mg DHA w postaci estrów etylowych.

Substancje pomocnicze: aromat cytrynowy, przeciwutleniacze - mieszanina naturalnych tokoferoli (E306), ekstrakt rozmarynu (E392), witamina C (6-palmitynian L-aksorbylu).
Składniki otoczki: żelatyna, glicerol (nośnik), woda.

Ważne:
Produkt przyjmuje się według zalecań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Produkt zawiera olej rybi.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

BioCardine Omega-3 - 60 kapsułek

BioCardine Omega-3 - 60 kapsułek

BioCardine Omega-3 - profilaktyka i leczenie wspomagające chorób serca i układu krążenia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii: