Acard 75 mg x 60 tabl Zobacz większe

Acard 150 mg x 60 tabl

Nowy produkt

Acard pomaga w chorobach serca.

Więcej szczegółów

£ 6.80

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Acard 150 mg x 60 tabl

Acard wskazania

Acard 150 mg to lek przeznaczony do długotrwałego, profilaktycznego stosowania w chorobach, które groża powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych. Wskazany do stosowania: w zapobieganiu zawałowi serca u osób dużego ryzyka, w świeżym zawale serca lub podejrzeniu świeżego zawału serca, w niestabilnej chorobie wieńcowej, w zapobieganiu powtórnemu zawałowi serca, po zabiegach chirurgicznych lub interwencyjnych na naczyniach, np. wszczepieniu pomostów aortalno-wieńcowych, plastyce naczyń wieńcowych, w zapobieganiu napadom przejściowego niedokrwienia mózgu i niedokrwiennego udaru mózgu oraz po ich przebyciu, u osób z zarostową miażdżycą tętnic obwodowych, w zapobieganiu zakrzepicy naczyń wieńcowych u pacjentów z wieloma czynnikami ryzyka, w zapobieganiu zakrzepicy żylnej i zatorowi płuc u pacjentów długotrwale unieruchomionych.

Acard działanie

Acard 150 mg  zawiera kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi.

Acard dawkowanie

Przed rozpoczęciem stosowania leku Acard 150 mg należy skonsultować się z lekarzem. Lekarz zaleci dawkę leku właściwą dla danego pacjenta oraz określi czas stosowania.

Acard przeciwwskazania
Leku Acard 150 mg nie należy stosować: w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu, u pacjentów ze zwiększoną skłonnością do krwawień oraz zaburzeniami krzepnięcia krwi, u pacjentów z chorobą wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, u pacjentów z poważnymi problemami z nerkami lub wątrobą, lub sercem (ciężka niewydolność nerek, wątroby, serca), u pacjentów u których w przeszłości wystąpiły napady astmy po zażyciu kwasu acetylosalicylowego lub innych leków przeciwzapalnych, u pacjentek w III trymestrze ciąży (trzy ostatnie miesiące ciąży), u pacjentów, którzy stosują metotreksat w dawkach 15mg na tydzień lub większych, u dzieci do 12 roku życia z infekcjami wirusowymi z uwagi na możliwość uszkodzenia wątroby i mózgu.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Acard 150 mg x 60 tabl

Acard 150 mg x 60 tabl

Acard pomaga w chorobach serca.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii: