Sufrin x 60 kaps Zobacz większe

Sufrin x 60 kaps

Nowy produkt

Sufrin wspomagająco w dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych, w zaburzeniach funkcji wątroby i dróg żółciowych, zmianach skórnych

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 15.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sufrin x 60 kaps

Sufrin właściwości i zastosowanie

  • SUFRIN to suplement diety produkcji francuskiej, przeznaczony dla osób dorosłych, złożony wyłącznie z naturalnych składników, którego głównym składnikiem są związki łatwo przyswajalnej przez organizm bio-siarki, która została wzbogaconaolejami – piniowym i lnianym – antyutleniaczami zwalczającymi wolne rodniki.
  • Preparat można stosować wspomagająco w dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych, w zaburzeniach funkcji wątroby i dróg żółciowych, zmianach skórnych (trądzik, łuszczyca, egzemy) oraz dla ogólnej poprawy stanu skóry, włosów i paznokci. Ponadto przy pierwszych oznakach starzenia się organizmu w celu spowolnienia i złagodzenia tego procesu.

Sufrin przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Sufrin stosowanie

Dorośli 1-3 kapsułek dziennie 20 minut przed posiłkiem, obficie popijając wodą. Stosować przez okres do jednego miesiąca lub dłużej.

Składniki


3 kapsułki zawierają:

  • Olej piniowy - 300 mg*
  • Związki bioprzyswajalnej siarki - 60 mg*
  • Olej lniany - 15 mg*

* brak referencyjnej wartości spożycia


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Sufrin x 60 kaps

Sufrin x 60 kaps

Sufrin wspomagająco w dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych, w zaburzeniach funkcji wątroby i dróg żółciowych, zmianach skórnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: