Obniżka! Sufrin x 60 kaps Zobacz większe

Sufrin x 60 kaps

Nowy produkt

Sufrin wspomagająco w dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych, w zaburzeniach funkcji wątroby i dróg żółciowych, zmianach skórnych

Więcej szczegółów

£ 13.57 netto

-3%

£ 13.99 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sufrin x 60 kaps

Sufrin właściwości i zastosowanie

  • SUFRIN to suplement diety produkcji francuskiej, przeznaczony dla osób dorosłych, złożony wyłącznie z naturalnych składników, którego głównym składnikiem są związki łatwo przyswajalnej przez organizm bio-siarki, która została wzbogaconaolejami – piniowym i lnianym – antyutleniaczami zwalczającymi wolne rodniki.
  • Preparat można stosować wspomagająco w dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych, w zaburzeniach funkcji wątroby i dróg żółciowych, zmianach skórnych (trądzik, łuszczyca, egzemy) oraz dla ogólnej poprawy stanu skóry, włosów i paznokci. Ponadto przy pierwszych oznakach starzenia się organizmu w celu spowolnienia i złagodzenia tego procesu.

Sufrin przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Sufrin stosowanie

Dorośli 1-3 kapsułek dziennie 20 minut przed posiłkiem, obficie popijając wodą. Stosować przez okres do jednego miesiąca lub dłużej.

Skład
zalecana porcja dzienna - 3 kapsułki:

  • 300 mg oleju piniowego,
  • 60 mg związków bioprzyswajalnej siarki,
  • 15 mg oleju lnianego,
  • otoczka kapsułki: żelatyna, glicerol.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Sufrin x 60 kaps

Sufrin x 60 kaps

Sufrin wspomagająco w dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych, w zaburzeniach funkcji wątroby i dróg żółciowych, zmianach skórnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: