ROSTIL - 30 tabl Zobacz większe

ROSTIL - 30 tabl

Nowy produkt

ROSTIL - niewydolności krążenia kończyn dolnych

Więcej szczegółów

£ 4.20

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ROSTIL - 30 tabl

ROSTIL WSKAZANIA
Leczenie objawów przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych (żylaki): ból, kurcze, mrowienie, obrzęk, zmiany skórne na tle zastoju krwi.

ROSTIL WLASCIWOSCI

Dobezylan wapnia usprawnia krążenie żylne i działa ochronnie na naczynia krwionośne. Zmniejsza przepuszczalność ich ścian oraz nadmierną lepkość krwi i osocza, co zapobiega powstawaniu zastojów i zakrzepów w naczyniach żylnych.

ROSTIL STOSOWANIE:

Dorośli: od 500 mg (2 tabletki) do 1000 mg (4 tabletki) na dobę, tj. 2 tabletki 1-2 razy na dobę. Leczenie może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Przeciwwskazania:
Nie należy podawać pacjentom z uczuleniem (nadwrażliwością) na substancję czynną (dobezylan wapnia) lub na którykolwiek z pozostałych składników leku.

Sklad

1 tabletka zawiera 250 mg dobezylanu wapnia jednowodnego.Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

ROSTIL - 30 tabl

ROSTIL - 30 tabl

ROSTIL - niewydolności krążenia kończyn dolnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: