Diosmina MAX COLFARM 1000 mg - 60 tabl Zobacz większe

Diosmina MAX COLFARM 1000 mg - 60 tabl

Nowy produkt

Diosmina MAX  w leczeniu objawów związanych z przewlekłą niewydolnością krążenia żylnego i limfatycznego kończyn dolnych

Więcej szczegółów

£ 13.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Diosmina MAX COLFARM 1000 mg - 60 tabl

Diosmina MAX wskazania

Diosmina MAX 1000 mg marki Colfarm  jest lekiem wskazanym do stosowania w leczeniu objawów związanych z przewlekłą niewydolnością krążenia żylnego i limfatycznego kończyn dolnych, takich jak: ból nóg, uczucie ciężkości nóg, nocne kurcze nóg czy pajączki naczyniowe. Sprawdza się także w leczeniu objawowym w przypadku zaostrzenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu.

Diosmina MAX wlasciwosci

Diosmina Colfarm Max to lek, który zawiera zmikronizowaną diosminę. Diosmina Colfarm Max odpowiada za zwiększenie napięcia naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia. Zwiększa drenaż limfatyczny intensyfikując perystaltykę naczyń chłonnych i przepływ limfy. Lek wykazuje wpływ na mikrokrążenie, redukując przepuszczalność małych naczyń krwionośnych, okołonaczyniowe stany zapalne oraz zastój w mikrokrążeniu. Obniża również podatność na pękanie małych naczyń krwionośnych.

Diosmina MAX stosowanie:

Zalecane spożycie to 1 tabletka 1 raz dziennie. Preparat najlepiej przyjmować podczas posiłku.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
W przypadku zaostrzenia  dolegliwości związanych z żylakami odbytu dawka wynosi 1 tabletka trzy razy na dobę przez 4 dni, a nastepne przez kolejne trzy dni 1 tabletka dwa razy na dobę, podczas posiłków.

Ważne informacje:
Diosmina MAX 1000 mg marki Colfarm jest przeciwskazana w przypadku uczulenia na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników.
Nie zaleca sie stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.
Lek należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Diosmina MAX COLFARM 1000 mg - 60 tabl

Diosmina MAX COLFARM 1000 mg - 60 tabl

Diosmina MAX  w leczeniu objawów związanych z przewlekłą niewydolnością krążenia żylnego i limfatycznego kończyn dolnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: