Obniżka! Hemorectal x 10 czopków Zobacz większe

Hemorectal x 10 czopków

Nowy produkt

Leczy zylaki odbytu (hemoroidy) i stany zapalne błony śluzowej odbytnicy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 4.27 netto

-3%

£ 4.40 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Hemorectal x 10 czopków

Hemorectal działanie:

Preparat działa przeciwzapalnie i przyspiesza proces gojenia. Usuwa objawy podrażnienia w stanach zapalnych okolicy odbytu, zmniejsza dolegliwości związane z żylakami odbytu, co umożliwia bezbolesne i łatwiejsze oddawanie stolca. Ma właściwości ściągające i wygładzające błonę śluzową okolic odbytu dzięki czemu zostaje ona wzmocniona i bardziej elastyczna.


Hemorectal wskazania:
Żylaki odbytu (hemoroidy) i stany zapalne błony śluzowej odbytnicy.


Hemorectal stosowanie:
Lek podaje się doodbytniczo, zazwyczaj stosuje się 1 czopek przed snem. W cięższych przypadkach rano i wieczorem po 1 czopku.


Hemorectal przeciwwskazania:
Nie należy stosować leku Hemorectal w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie zaleca się stosowania leku u dzieci.


Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania:
W przypadku krwawienia z odbytu lub nasilenia dolegliwości należy przerwać leczenie i skontaktować się z lekarzem. Ze względu na fakt, że hemoroidy mogą towarzyszyć innym schorzeniom, jeżeli po 3 tygodniach nie nastąpi poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza. Należy zachować ostrożność w przypadku stosowania leku na uszkodzoną lub otartą skórę, ponieważ rezonycol i kwas borowy może ulec wchłonięciu. Lek może powodować reakcje alergiczne.


Możliwe działania niepożądane:
Jak każdy lek Hemorectal może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Rzadko: podrażnienie, pieczenie błon śluzowych i obrzęk. W przypadku zaobserwowania następujących objawów: krwawienie z odbytu lub nasilenie dolegliwości, należy odstawić lek i natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Skład:

  • Substancje czynne: bizmutu galusan zasadowy, bizmutu tlenek, bizmutu oksyjodogalusan, rezonycol, kwas borowy, cynku tlenek, balsam peruwiański
  • substancje pomocnicze: lak czerwieni koszenilowej (El24), tłuszcz stały.

Jeden czopek zawiera:

  • bizmutu galusan zasadowy 42,4 mg, bizmutu tlenek 17,4 mg, bizmutu oksyjodogalusan 0,6mg, rezonycol 17,4mg, kwas borowy 357mg, cynku tlenek 212mg, balsam peruwiański 35,4mg.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Hemorectal x 10 czopków

Hemorectal x 10 czopków

Leczy zylaki odbytu (hemoroidy) i stany zapalne błony śluzowej odbytnicy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: