MEGA TRAN Z wątroby rekina - 60 kaps Zobacz większe

MEGA TRAN Z wątroby rekina - 60 kaps

Nowy produkt

MEGA TRAN Z wątroby rekina

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 4.60 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

MEGA TRAN Z wątroby rekina - 60 kaps

Tran z watroby rekina właściwości i zastosowanie

MEGA TRAN Z WĄTROBY REKINA suplement diety zawiera olej z wątroby rekina. Olej z wątroby rekina zawiera alkiloglicerole, które aktywują naturalne siły obronne organizmu. Olej w MEGA TRAN Z WĄTROBY REKINA suplement diety pochodzi z wątroby rekina odławianego na oceanie Północnoatlantyckim.

Tran z watroby rekina stosowanie:

dorośli i dzieci powyżej 3. roku życia: 2 kapsułki dziennie, przed jedzeniem. Kapsułkę należy popić wodą. Dzieciom i osobom starszym zaleca się wyciśnięcie zawartości kapsułki na łyżeczkę przed jedzeniem.  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki:

olej z wątroby rekina, otoczka - żelatyna spożywcza, substancja wiążąca – gliceryna, składnik kapsułki – woda oczyszczona.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

MEGA TRAN Z wątroby rekina - 60 kaps

MEGA TRAN Z wątroby rekina - 60 kaps

MEGA TRAN Z wątroby rekina

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: