Obniżka! Multisanostol 300 ml Zobacz większe

Multisanostol 600 ml

Nowy produkt

Multisanostol stanach niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminy, w chorobach infekcyjnych, okresach rekonwalescencji.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 13.57 netto

-3%

£ 13.99 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Multisanostol 600 ml

Multisanostol wskazania

  • Zapobiegawczo i leczniczo w stanach niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminy, w chorobach infekcyjnych, okresach rekonwalescencji.

Multisanostol działanie

Wielowitaminowy preparat z dodatkiem związków wapnia, wpływających na prawidłowy rozwój układu kostnego. Zawarte w preparacie witaminy są niezbędne dla przebiegu podstawowych procesów metabolicznych i prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Multisanostol pawkowanie

Doustnie dzieci 2-6 r.ż. 10-15 ml dziennie; dzieci powyżej 6 r.ż. i dorośli 15-20 ml dziennie.

Multisanostol przeciwwskazania

Hiperkalcemia, hiperkalciuria, dzieci do ukończenia 1 r.ż. Nie podawać z innymi lekami zawierającymi witaminę A i D (niebezpieczeństwo przedawkowania); nie stosować łącznie z sulfonamidami, tetracyklinami, fluorochinolonami.

Skład
Substancja czynna: 10 ml syropu zawiera 2400 j.m. witaminy A, 200 j.m. witaminy D3, 2 mg witaminy B1, 2 mg witaminy B2, 1 mg witaminy B6, 0,1 g witaminy C, 2 mg witaminy E, 0,01 g nikotynamidu, 4 mg kwasu pantotenowego, 0,05 g glukonianu wapnia i 0,05 g fosforomleczanu wapnia.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Multisanostol 600 ml

Multisanostol 600 ml

Multisanostol stanach niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminy, w chorobach infekcyjnych, okresach rekonwalescencji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: