Obniżka! Melatonina 5 mg x 30 tabl Zobacz większe

Melatonina 5 mg x 30 tabl

Nowy

Melatonina wspomagająco w zaburzeniach snu.

Więcej szczegółów

£ 8.54

-3%

£ 8.80

Add to wishlist

Więcej informacji

Melatonina 5 mg x 30 tabl


Melatonina wskazania

  • Wspomagająco w zaburzeniach snu związanych ze zmianą stref czasowych, zaburzeniach rytmu dobowego snu i czuwania u pacjentów niewidomych, zaburzeniach snu związanych z zaburzeniami rytmu snu i czuwania (np. w związku z pracą zmianową).

Melatonina działanie
Melatonina jest hormonem produkowanym przez komórki szyszynki. Normuje sen i bierze udział w regulacji zegara biologicznego.


Melatonina dawkowanie
Doustnie. W zaburzeniach snu związanych ze zmianą stref czasowych: 2 dni przed planowanym wylotem na wschód, około godz. 19.00 - 1-2 tabl. (3 mg) i kontynuować przez 4 dni po przylocie na miejsce tę samą dawkę 1 h przed snem; przy lotach na zachód - 1-2 tabl. (3 mg) 1 h przed snem przez 4 dni po przylocie na miejsce. W zaburzeniach rytmu dobowego snu i czuwania u osób niewidomych: 1-2 tabl. (3 mg) około godz. 21.00-22.00. W zaburzeniach snu związanych z zaburzeniami rytmu snu i czuwania (np. w związku z pracą zmianową): 1-2 tabl. (3 mg) dziennie 1 h przed snem. Działanie leku obserwuje się stopniowo, nierzadko po upływie 2 tyg. przyjmowania leku.


Melatonina przeciwwskazania
Nadwrażliwość na melatoninę lub pozostałe składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia piersią. Nie stosować po spożyciu alkoholu. Ostrożnie stosować u osób z zaburzeniami czynności wątroby. Po przyjęciu preparatu nie należy prowadzić pojazdów i wykonywać czynności wymagających koncentracji.

Skład
Substancja czynna: 1 tabl. zawiera 5 mg melatoniny.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Melatonina 5 mg x 30 tabl

Melatonina 5 mg x 30 tabl

Melatonina wspomagająco w zaburzeniach snu.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 Inne produkty w tej samej kategorii: