ESSELIV MAX - 30 kaps Zobacz większe

ESSELIV MAX - 30 kaps

Nowy produkt

ESSELIV MAX -  ostre i przewlekłe choroby wątroby

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 5.60

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ESSELIV MAX - 30 kaps

ESSELIV MAX WSKAZANIA

Esseliv Max to preparat przeznaczony do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach wątroby, w tym: w przewlekłym zapaleniu wątroby, poalkoholowym uszkodzeniu wątroby, toksycznym i polekowym uszkodzeniu wątroby. Esseliv Max wspomaga leczenie zaburzeń czynnościowych wątroby, dróg żółciowych oraz kamicy żółciowej.

ESSELIV MAX WLASCIWOSCI

Esseliv Max to lek zawierający niezbędne fosfolipidy pochodzące z nasion soi. Aktywnym składnikiem fosfolipidów jest polienylofosfatydylocholina, zawierająca wielonasycone kwasy tłuszczowe. Zawarte w Esseliv Max fosfolipidy po przedostaniu się do wątroby są wbudowywane w błony komórek wątrobowych. Powoduje to uzupełnienie istniejących ubytków powstałych wskutek choroby oraz szybszą regenerację uszkodzonych komórek wątrobowych.

ESSELIV MAX DAWKOWANIE

Dzienna dawka Esselivu Max w przypadku dorosłych i młodzieży wynosi 2 kapsułki 2 razy na dobę. Po 2-3 miesiącach leczenia należy stosować dawkę podtrzymującą 1 kapsułka 2 razy na dobę. W przypadku dzieci należy stosować dawkę 300 mg/10 kg masy ciała na dobę. Średnio stosuje się 1-2 tabletki 1-2 razy na dobę. Nie należy stosować więcej niż 4 kapsułek. Zawartość kapsułki można wycisnąć i podać w niewielkiej ilości ciepłego mleka lub wody. Lek należy przyjmować w trakcie posiłków.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku Esseliv Max jeśli pacjent ma uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu oraz u dzieci o masie poniżej 15 kg.

Skład
1 kapsułka Esselivu Max zawiera 450 mg fosfolipidów z nasion soi oraz substancje pomocnicze: tłuszcz stały, olej sojowy, etanol, wanilia. Skład kapsułki twardej żelatynowej: dwutlenek tytanu E171, tlenek żelaza czerwony E172, tlenek żelaza żółty E172, tlenek żelaza czarny E172, żelatyna.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

ESSELIV MAX - 30 kaps

ESSELIV MAX - 30 kaps

ESSELIV MAX -  ostre i przewlekłe choroby wątroby

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii: