SANPROBI STRESS - 20 kaps Zobacz większe

SANPROBI STRESS - 20 kaps

Nowy produkt

SANPROBI STRESS  do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów bakterii probiotycznych oraz wsparcia mikrobioty.

Więcej szczegółów

£ 10.99

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SANPROBI STRESS - 20 kaps

SANPROBI STRESS  wskazania

Sanprobi Stress to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów bakterii probiotycznych oraz wsparcia mikrobioty.

SANPROBI STRESS właściwości:

Sanprobi Stress to nowoczesny probiotyk dobrany dla osób poszukujących równowagi.  Zawiera unikalną kompozycję dwóch szczepów bakterii probiotycznych.  SANPROBI® STRESS Utrzymuje zawartość bakterii probiotycznych w organizmie wpiera mikrobiotę.

SANPROBI STRESS stosowanie:

Sposób użycia Sanprobi Stress: Dorośli i dzieci powyżej 3 roku życia: 1 kapsułka dziennie. Kapsułki można przyjmować łącznie z posiłkiem lub na czczo. W przypadku stosowania SANPROBI STRESS u małych dzieci kapsułkę można otworzyć, a następnie rozpuścić jej zawartość w zimnym lub letnim płynie (np. w wodzie, herbacie, mleku). Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się spożywanie SANPROBI STRESS wraz z rozpoczęciem przyjmowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii. Produkt bezpieczny dla dzieci od 3 roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

SANPROBI STRESS - 20 kaps

SANPROBI STRESS - 20 kaps

SANPROBI STRESS  do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów bakterii probiotycznych oraz wsparcia mikrobioty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: