Neomag forte x 50 tabl Zobacz większe

Neomag forte x 50 tabl

Nowy produkt

Neomag forte zmniejsza uczucia zmęczenia i znużenia,zmniejszonej wydolnosci.

Więcej szczegółów

£ 5.50

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Neomag forte x 50 tabl

Neomag forte wskazania:


Składniki produktu korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu krążenia oraz układu nerwowego.

Neomag forte właściwości:
Magnez, substancja aktywna produktu działa wzmacniająco w stanach zmęczenia, zmniejszonej wydolności fizycznej i psychicznej, osłabienia organizmu.
Zawartość witaminy B6, ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego (od 20 do 40%). Magnez reguluje przepływ jonów w komórce, uczestniczy w procesie skurczu mięśnia sercowego, reguluje rytm serca. Magnez zmniejsza pobudliwość nerwowo-mięśniowa, działa przeciwstresowo. Niedobór magnezu może objawiać się zmęczeniem fizycznym i psychicznym, wzmożoną drażliwością, podatnością na stres, napięciem mięśniowym, zaburzeniem rytmu serca oraz nadciśnieniem tętniczym. Zwiększone zapotrzebowanie na magnez występuje w przypadku osób prowadzących aktywny tryb życia, pijących alkohol oraz kawę. Witamina B6 jest niezbędna w przemianach aminokwasów, bierze udział w metabolizmie węglowodanów i lipidów oraz powstawaniu hemoglobiny, zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Witamina B6 zmniejsza wydalanie magnezu z organizmu a zwiększa jego stężenie w osoczu i erytrocytach, co pozwala na jego efektywniejsze działanie i wykorzystanie przez organizm.

Neomag forte przeciwwskazania:
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Neomag forte zalecane dzienne spożycie:
1 tabletka dziennie.

Składniki
węglan magnezu, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna , substancja glazurująca - stearynian magnezu , substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana , chlorowodorek pirydoksyny

Zawartość w 1 tabletce:

  • Magnez 120mg (32%)*
  • Witamina B6 1,4mg (100%)*

*% zalecanego dziennego spożycia

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Neomag forte x 50 tabl

Neomag forte x 50 tabl

Neomag forte zmniejsza uczucia zmęczenia i znużenia,zmniejszonej wydolnosci.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: