REVALID - 90 kapsułek Zobacz większe

REVALID - 90 kapsułek

Nowy produkt

REVALID - wzmacnianie struktury włosów, skóry i paznokci.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

£ 28.99 netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

REVALID - 90 kapsułek

Revalid wskazania:

Preparat zalecany pomocniczo w leczeniu niedoborów aminokwasów siarkowych i witamin oraz związanych z nimi schorzeń włosów (wypadanie, brak blasku) i paznokci (rozdwajanie się, łamliwość)

REVALID właściwości:
Produkt zawiera dużą dawkę aminokwasów siarkowych, będących głównym budulcem keratyny, czyli białka włosów i paznokci. Dodatkowo wzbogacony jest w zestaw witamin, ekstraktów roślinnych i składników mineralnych w postaci chelatów, co pozwala na bezpieczny i efektywny transport aminokwasów do miejsc w organizmie, w których mogą one najskuteczniej oddziaływać na korzenie włosów i macierz paznokci. Aminokwasy wspomagają ich wzrost odbudowując płytkę rogową i wzmacniając strukturę.

REVALID sposób użycia:
3 razy dziennie 1 kapsułka. Najlepiej przed lub podczas posiłku

Skład:
Jedna kapsułka zawiera jako substancje czynne: DL-metioninę 100 mg; L-cystynę 50 mg; wapnia D–pantotenian 50 mg; witaminę B1 (tiaminy chlorowodorek) 1,5 mg; witaminę B6 (pirydoksyny chlorowodorek) 10 mg; kwas p-aminobenzoesowy 20 mg; żelazo 2 mg; cynk 2,2 mg; miedź 0,5 mg; wyciąg z prosa 50 mg; wyciąg z kiełków pszenicy 50 mg; drożdże piwne 50 mg.
Inne składniki leku to: krzemionka koloidalna, żelatyna, indygokarmina (E 132), żółcień chinolinowa (E 104).

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

REVALID - 90 kapsułek

REVALID - 90 kapsułek

REVALID - wzmacnianie struktury włosów, skóry i paznokci.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: