Obniżka! Conceive Plus Aplikatory - 8 sztuk Zobacz większe

Conceive Plus Lubrykant - 75ml

Nowy

Conceive Plus lubrykant dla par starających się o dziecko.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 19.98

-3%

£ 20.60

Add to wishlist

Więcej informacji

Conceive Plus Lubrykant - 75ml

Conceive Plus Lubrykant wasciwosci

Lubrykant dla par starających się o dziecko. Do stosowania przez obojga partnerów tuż przed lub w trakcie stosunku zewnętrznie na narządy płciowe.

Conceive PlusTM to żel nawilżający dla par starających się o dziecko. Wspomaga proces zapłodnienia w sposób naturalny. Do stosowania przez obojga partnerów tuż przed lub w trakcie stosunku zewnętrznie na narządy płciowe.
Conceive Plus jest przyjazny dla plemników. Wspomaga ich ruchliwość, szybkość dotarcia do jajeczka oraz wydłuża czas życia. Dzięki temu łatwiej jest zajść w ciąże. Conceive Plus został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować ilość płynu koniecznego do zapłodnienia i stworzyć przyjazne środowisko do plemników, a co za tym idzie zwiększyć prawdopodobieństwo zapłodnienia w sposób naturalny.

Sposób użycia:
Nałożyć niewielką ilość Conceive Plus w okolicy narządów płciowych, tuż przed lub w trakcie stosunku.  W razie potrzeby większego nawilżenia zastosuj raz jeszcze. Nadaje się do codziennego użytku do stosowania przez obojga partnerów. Conceive Plus w tubce wielokrotnego użytku może być stosowane w połączeniu z Conceive Plus w aplikatorach dla dodatkowego nawilżenia.

Skład:
Deionised water, hypromellose, sodium chloride, glycerol, sodium phosphate, disodium phosphate, methylparaben, potassium chloride, magnesium chloride, calcium chloride.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Conceive Plus Lubrykant - 75ml

Conceive Plus Lubrykant - 75ml

Conceive Plus lubrykant dla par starających się o dziecko.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 Inne produkty w tej samej kategorii: