Obniżka! Conceive Plus Aplikatory - 8 sztuk Zobacz większe

Conceive Plus Aplikatory - 8 sztuk

Nowy

Conceive Plus lubrykant dla par starających się o dziecko.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

£ 19.39

-3%

£ 19.99

Add to wishlist

Więcej informacji

Conceive Plus Aplikatory - 8 sztuk

Conceive Plus Lubrykant wasciwosci

Conceive Plus Żel intymny w aplikatorach

Conceive Plus w formie aplikatorów wypełnionych żelem w dawce zalecanej do jednorazowego użycia podczas stosunku. Dzięki sterylnym dopochwowym aplikatorom, żel Conceive Plus dotrze bezpośrednio do szyjki macicy dzięki czemu jeszcze skuteczniej wspomoże zapłodnienie w sposób naturalny. Lubrykant tworzy środowisko przyjazne plemnikom, a dzięki jego unikalnemu składowi dodatkowo je odżywia, wydłużając czas życia oraz zwiększając ruchliwość, co także ma pozytywny wpływ na wynik starań o dziecko.

Conceive Plus™ Aplikatory są wyłącznie do użytku wewnętrznego.

Sposób użycia:
Aplikatory wypełnione żelem Conceive Plus do stosowania dopochwowo. Zaaplikuj na 15 minut przed stosunkiem. Wyjmij aplikator z opakowania i oderwij końcówkę aplikatora. Delikatnie włóż aplikator wąską stroną w głąb pochwy i wyciśnij 2-3 razy aż do opróżnienia aplikatora wypełniając pochwę żelem Conceive Plus. Wyciągnij aplikator ciągle wyciskając zawartość a następnie wyrzuć. Aplikator jest jednorazowego użytku i nie może być użyty ponownie.

Apteka UK Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie

Napisz opinię

Conceive Plus Aplikatory - 8 sztuk

Conceive Plus Aplikatory - 8 sztuk

Conceive Plus lubrykant dla par starających się o dziecko.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 Inne produkty w tej samej kategorii: